Cart
Loading...
Loading... 32624-E15
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 8'H (2.4 m) x 15"W (380 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $2,750.28
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 15" (380 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.5" (62 cm) |
| Ship Length/Depth | 262" (6655 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 139 LB (63.05 kg) |

