Cart
Loading...
Loading... 32641-E02
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 6'6"H (2.0 m) x 8"W (200 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,838.82
| Use With | 41U Rack |
| Width | 8" (200 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 45" (61 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 123" (3124 mm) |
| Ship Height | 5" (57 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (51.1 kg) |

