Cart
Loading...
Loading... 32641-E08
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 9'H (2.7 m) x 8"W (200 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $2,451.76
| Use With | 58U Rack |
| Width | 8" (200 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 49" (65 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 127" (3226 mm) |
| Ship Height | 5" (61 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (55.1 kg) |

