Cart
Loading...
Loading... 32641-E15
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 8'H (2.4 m) x 8"W (200 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,977.76
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 8" (200 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 48" (64 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 126" (3200 mm) |
| Ship Height | 5" (60 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (54.1 kg) |

