Cart
Loading...
Loading... 32642-E03
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $2,018.36
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (250 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (68 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 130" (3302 mm) |
| Ship Height | 5" (64 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (58.1 kg) |

