Cart
Loading...
Loading... 32643-E02
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 6'6"H (2.0 m) x 12"W (300 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $2,132.53
| Use With | 41U Rack |
| Width | 12" (300 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 57" (73 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 135" (3429 mm) |
| Ship Height | 5" (69 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (63.1 kg) |

