Cart
Loading...
Loading... 32643-E03
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'H (2.1 m) x 12"W (300 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $2,154.07
| Use With | 45U Rack |
| Width | 12" (300 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 58" (74 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 136" (3454 mm) |
| Ship Height | 5" (70 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (64.1 kg) |

