Cart
Loading...
Loading... 32644-E01
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 6'H (1.8 m) x 15"W (380 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $2,343.71
| Use With | 38U Rack |
| Width | 15" (380 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 62" (78 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 140" (3556 mm) |
| Ship Height | 5" (74 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (68.1 kg) |

