Cart
Loading...
Loading... 32612-702
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 6'6"H (2.0 m) x 10"W (250 mm) x 15.5"D (394 mm); Black with Black Fingers
MSRP $1,387.32
| Use With | 41U Rack |
| Width | 10" (250 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Black with Black Fingers |
| Depth | 15.5" (394 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 66 LB (29.94 kg) |

