Cart
Loading...
Loading... 32614-E05
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 7'6"H (2.3 m) x 15"W (380 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $2,060.60
| Use With | 48U Rack |
| Width | 15" (380 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Depth | 15.5" (394 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 79 LB (35.83 kg) |

