Cart
Loading...
Loading... 32631-E02
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 6'6"H (2.0 m) x 8"W (200 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,438.66
| Use With | 41U Rack |
| Width | 8" (200 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 15.5" (393.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (31 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 93" (2362 mm) |
| Ship Height | 5" (27 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (21.1 kg) |

