Cart
Loading...
Loading... 32632-E05
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 7'6"H (2.3 m) x 10"W (250 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,749.56
| Use With | 48U Rack |
| Width | 10" (250 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 15.5" (393.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (39 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 101" (2565 mm) |
| Ship Height | 5" (35 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (29.1 kg) |

