Cart
Loading...
Loading... 32632-E15
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 8'H (2.4 m) x 10"W (250 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,772.71
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 10" (250 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 15.5" (393.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (40 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 102" (2591 mm) |
| Ship Height | 5" (36 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (30.1 kg) |

