Cart
Loading...
Loading... 32633-E02
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 6'6"H (2.0 m) x 12"W (300 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,610.87
| Use With | 41U Rack |
| Width | 12" (300 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 15.5" (393.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (43 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 105" (2667 mm) |
| Ship Height | 5" (39 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (33.1 kg) |

