Cart
Loading...
Loading... 32633-E03
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 7'H (2.1 m) x 12"W (300 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,627.14
| Use With | 45U Rack |
| Width | 12" (300 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 15.5" (393.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (44 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 106" (2692 mm) |
| Ship Height | 5" (40 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (34.1 kg) |

