Cart
Loading...
Loading... 32634-E03
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 7'H (2.1 m) x 15"W (380 mm) x 15.5"D (394 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $1,815.53
| Use With | 45U Rack |
| Width | 15" (380 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 15.5" (393.7 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34" (50 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 112" (2845 mm) |
| Ship Height | 5" (46 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (40.1 kg) |

