Cart
Loading...
Loading... 11730-502
Single-Sided Narrow Vertical Cabling Section; 6.6'H (2.0 m) x 3.65"W (92.7 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Clear
MSRP $618.38
| Width | 3.65" (92.7 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Clear |
| Depth | 6.38" (162.052 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 213" (5410 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |