Cart
Loading...
Loading... 11923-E08
Cabling Section Cover; 9'H (2.7 m) x 3.65"W (92.7 mm); Glacier White
MSRP $286.95
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 0.4" (11 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |