Cart
Loading...
Loading... 11374-100
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section; 5.6"H (1.7 m) x 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Gray
MSRP $640.21
| Use With | 34U Rack |
| Height | 5.5' (1.7 m) |
| Color | Gray |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |