Cart
Loading...
Loading... 11374-508
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section; 9'H (2.7 m) x 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Clear
MSRP $747.97
| Use With | 58U Rack |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Clear |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |