Cart
Loading...
Loading... 11374-715
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Black
MSRP $705.63
| Use With | 51U Rack |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |