Cart
Loading...
Loading... 11374-E02
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section; 6.6'H (2.0 mm) x 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Glacier White
MSRP $711.54
| Use With | 41U Rack |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Glacier White |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |