Cart
Loading...
Loading... 13911-715
Velocity Double-Sided Vertical Cable Managers; for 8'H (2.4 m) 51/52U Racks; 91"H (2311 mm) x 3.6"W (91 mm) x 16.4" (417 mm); Black
MSRP $418.94
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 3.6" (91 mm) |
| Height | 91" (2311 mm) |
| Depth | 16.4" (417 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 8'H (2.4 m), 51/52U Racks |
| Ship Width | 17.375" (44 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 5.25" (13 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |