Cart
Loading...
Loading... 13912-715
Velocity Double-Sided Vertical Cable Managers; for 8'H (2.4 m) 51/52U Racks; 91"H (2311 mm) x 6"W (152 mm) x 16.6" (422 mm); Black
MSRP $488.76
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 91" (2311 mm) |
| Depth | 16.6" (422 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 8'H (2.4 m), 51/52U Racks |
| Ship Width | 17.375" (44 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 5.25" (13 cm) |
| Shipping Weight | 29.6 LB (13.43 kg) |