Cart
Loading...
Loading... 13914-715
Velocity Double-Sided Vertical Cable Managers; for 8'H (2.4 m) 51/52U Racks; 91"H (2311 mm) x 10"W (254 mm) x 17.5" (445 mm); Black
MSRP $832.50
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 91" (2311 mm) |
| Depth | 17.5" (445 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 8'H (2.4 m), 51/52U Racks |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 43.2 LB (19.6 kg) |