Cart
Loading...
Loading... 13904-701
Velocity Single-Sided Vertical Cable Managers; for 6'H (1.8 m) 38U Racks; 70"H (1778 mm) x 10"W (254 mm) x 10.3" (262 mm); Black
MSRP $563.96
| Use With | 38U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 70" (1778 mm) |
| Depth | 10.3" (262 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 6'H (1.8 m), 38U Racks |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |