Cart
Loading...
Loading... 13904-715
Velocity Single-Sided Vertical Cable Managers; for 8'H (2.4 m) 51/52U Racks; 91"H (2311 mm) x 10"W (254 mm) x 10.3" (262 mm); Black
MSRP $698.27
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 91" (2311 mm) |
| Depth | 10.3" (262 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 8'H (2.4 m), 51/52U Racks |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |