Cart
Loading...
Loading... 33000-701
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 48"H (1219 mm) x 96"W (2438 mm) x 94"L (2388 mm); Black
MSRP $7,665.37
| Height | 48" (1219.2 mm) |
| Width | 96" (2438 mm) |
| Depth | 94" (2388 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (132 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 598.29 LB (271.38 kg) |