Cart
Loading...
Loading... 33000-707
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 48"H (1219 mm) x 96"W (2438 mm) x 658"L (16;713 mm); Black
MSRP $48,935.05
| Height | 48" (1219.2 mm) |
| Width | 96" (2438 mm) |
| Depth | 658" (16713 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (132 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 1849.11 LB (838.76 kg) |