Cart
Loading...
Loading... 33000-717
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 96"H (2438 mm) x 96"W (2438 mm) x 658"L (16;713 mm); Black
MSRP $60,227.72
| Height | 96" (2438.4 mm) |
| Width | 96" (2438 mm) |
| Depth | 658" (16713 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 104" (264 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 2370.95 LB (1075.46 kg) |