Cart
Loading...
Loading... 33000-733
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 96"H (2438 mm) x 144"W (3658 mm) x 282"L (7163 mm); Black
MSRP $26,281.20
| Height | 96" (2438.4 mm) |
| Width | 144" (3658 mm) |
| Depth | 282" (7163 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (132 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 1729.83 LB (784.65 kg) |