Cart
Loading...
Loading... 33000-740
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 96"H (2438 mm) x 144"W (3658 mm) x 940"L (23;876 mm); Black
MSRP $85,413.90
| Height | 96" (2438.4 mm) |
| Width | 144" (3658 mm) |
| Depth | 940" (23876 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 156" (396 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 4499.32 LB (2040.89 kg) |