Cart
Loading...
Loading... 33000-E11
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 96"H (2438 mm) x 96"W (2438 mm) x 94"L (2388 mm); Glacier White
MSRP $9,855.45
| Height | 96" (2438.4 mm) |
| Width | 96" (2438 mm) |
| Depth | 94" (2388 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (132 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 694.13 LB (314.86 kg) |