Cart
Loading...
Loading... 33000-E20
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 96"H (2438 mm) x 96"W (2438 mm) x 940"L (23;876 mm); Glacier White
MSRP $85,413.90
| Height | 96" (2438.4 mm) |
| Width | 96" (2438 mm) |
| Depth | 940" (23876 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 104" (264 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 3248.11 LB (1473.34 kg) |