Cart
Loading...
Loading... 33000-E24
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 48"H (1219 mm) x 144"W (3658 mm) x 376"L (9550 mm); Glacier White
MSRP $33,946.58
| Height | 48" (1219.2 mm) |
| Width | 144" (3658 mm) |
| Depth | 376" (9550 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 52" (132 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 1564.61 LB (709.71 kg) |