Cart
Loading...
Loading... 33000-E27
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 48"H (1219 mm) x 144"W (3658 mm) x 658"L (16;713 mm); Glacier White
MSRP $60,227.72
| Height | 48" (1219.2 mm) |
| Width | 144" (3658 mm) |
| Depth | 658" (16713 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 104" (264 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 2604.62 LB (1181.46 kg) |