Cart
Loading...
Loading... 33000-E36
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 96"H (2438 mm) x 144"W (3658 mm) x 564"L (14;326 mm); Glacier White
MSRP $51,467.38
| Height | 96" (2438.4 mm) |
| Width | 144" (3658 mm) |
| Depth | 564" (14326 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 104" (264 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 3009.23 LB (1364.99 kg) |