Cart
Loading...
Loading... 33005-001
Polycarbonate Panel from Build To Spec Kit and Full Height Cabinet Blanking Panel, Pack of 2
MSRP $913.97
| Height | 0.17" (4.065 mm) |
| Width | 48" (1219 mm) |
| Depth | 97" (2464 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 45" (114 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 128 LB (58.06 kg) |