Cart
Loading...
Loading... 33005-002
Polycarbonate Panel from Build To Spec Kit and Full Height Cabinet Blanking Panel, Pack of 10
MSRP $3,718.31
| Height | 0.16" (4.064 mm) |
| Width | 48" (1219 mm) |
| Depth | 96" (2438 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 45" (114 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 200 LB (90.72 kg) |