Cart
Loading...
Loading... 32770-702
Aisle Containment Double Door Assembly; 88.5"H x 106.9"W x 5.5"L (2248 mm x 2715 mm x 140 mm); Clear Anodized Frame; Black Panels
MSRP $6,912.52
| Type | Anodized Aluminum Door Frames |
| Door Style | Double Door |
| Color | Black |
| Height | 82" (2248 mm) |
| Width | 106.9" (2715 mm) |
| Depth | 5.5" (140 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 71" (180 cm) |
| Ship Length/Depth | 150" (3810 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 302 LB (136.99 kg) |



