Cart
Loading...
Loading... 32780-701
Aisle Containment Single Door Assembly; Left Hand; 88.5"H x 87.8"W x 5.4"L (2248 mm x 2231 mm x 137 mm); Black
MSRP $6,277.21
| Type | Painted Door Frames |
| Door Style | Single Door, Opens to Left |
| Color | Black |
| Height | 2248" (88.5 mm) |
| Width | 87.8" (2230 mm) |
| Depth | 5.4" (137 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 87.84" (223 cm) |
| Ship Length/Depth | 14" (356 mm) |
| Ship Height | 3.93701" (10 cm) |
| Shipping Weight | 280 LB (127.01 kg) |