Cart
Loading...
Loading... 1039-CW9178
Recessed Suspended Ceiling Tile Bridge Mount for Cisco Wireless 9178 Series Access Points
MSRP $140.00
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9178I |
| Height | 3" (76 mm) |
| Width | 23.4" (594 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 5 lb (2.27 kg) |
