Cart
Loading...
Loading... 1039-JNAP47
Steel Recessed Suspended Ceiling Access Point Installation Kit, Panel Bridge with HPE Juniper AP47 Access Point Trim
MSRP $150.00
| Access Point Vendor | Juniper |
| Access Point Model | Juniper AP47 |
| Width | 23.4" (594 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
