Cart
Loading...
Loading... 14305-101
Tool-less Stringer Radius Drop; Small; 5.5" W (140 mm); Gray
MSRP $56.13
| Width | 5.5" (140 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 4.6" (117 mm) |
| Depth | 4.6" (117 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |







