Cart
Loading...
Loading... 33006-E01
MSRP $394.77
| Color | Glacier White |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 94" (2388 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 29.5 LB (13.38 kg) |