Cart
Loading...
Loading... 33004-702
MSRP $1,251.45
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 1.6" (41 mm) |
| Depth | 94" (2388 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |